Kadeřnické studio rapa nui

Kadeřnictví RAPA NUI si Vám dovoluje nabídnout více než jen klasické kadeřnické služby.
Rády vytváříme moderní kreativní střihy v kombinaci se zajímavými odstíny barev.

Poskytujeme individuální poradenství ohledně typu účesu, který by slušel právě Vám. Vždy myslíme na to, aby Vám takový účes maximálně vyhovoval a především byl pohodlný a snadný pro domácí úpravu.

Specializujeme se zejména na mladý a moderní vlasový styling. Zároveň jsme však schopni poradit jakékoliv ženě toužící proměnit se v elegantní šmrncovní dámu.

Pracujeme s profesionální vlasovou kosmetikou KEVIN.MURPHY a kosmetikou Matrix.

KEVIN.MURPHY je Australská profesionální kosmetika založena na přírodní bázi. Produkty jsou vyrobeny z obnovitelných a udržitelných zdrojů. Obsahují čisté éterické oleje, rostlinné extrakty a přírodní antioxidanty. Všechny výrobky jsou bez sulfátů, parabenů a nejsou testované na zvířatech.

Produkty KEVIN.MURPHY si u nás můžete také zakoupit.

Zuzana Mora - pracuje s vlasovou kosmetikou KEVIN.MURPHY 

Je zakladatelka Studia Rapa Nui, které úspěšně funguje přes 15let. Po ukončení studia pracovala více než rok v kadeřnictví Picasso a posléze 8 let ve vyhlášeném kadeřnickém a tetovacím studiu Tribo. Práce, střihy, odvážný desing v netradičním prostředí ji oslovily natolik, že se rozhodla právě tímto směrem pokračovat dál a otevřít si vlastní kadeřnické studio.  Své umění také prezentovala na různých letních hudebních festivalech a jiných veřejných akcích. Má za sebou pracovní stáže/školení organizované značkami L´Oréal a Matrix. Absolvovala akademii špičkového českého kadeřníka Roberta Starého. A již nějaký čas pracuje s vlasovou kosmetikou KEVIN.MURPHY. S touto kosmetikou založenou na přírodní bázi, získala její práce nový rozměr. Pravidelně navštěvuje semináře této značky a je ráda, že může pracovat s produkty, které jsou funkční a šetrné k životnímu prostředí. Hýří kreativními nápady a ráda se věnuje realizaci originálních účesů co do střihu tak i barvy. To vše samozřejmě podle přání svých zákazníků, které je pro ní vždy na prvním místě.

Zuzana Mora vedle toho navrhuje i vlastní oblečení značky Zuu, které je prezentováno a můžete si zakoupit na webu https://zuu.store/. Její modely se vyznačují nejen originalitou, ale také ženskostí, promyšlenými detaily a barevností. Typická je jejich variabilnost i sexy vzhled, jsou odvážné, hravé a současně i velmi pohodlné.

Prostřednictvím svých modelů i umění kouzel s vlasy Vás Zuzana Mora dokáže proměnit v osobitou krásnou ženu.

Zuzana Kaplanová - pracuje s vlasovou kosmetikou MATRIX

Má za sebou několikaletou praxi ve společnosti Bomton a především v jejím netradičním studiu Radikální Sekce Bomton (RSB), kde od jeho vzniku byla součástí kreativního teamu. RSB byla známa svou nápaditostí a nekonvečním přístupem k práci a mimo jiné i svými výstředními kadeřnicko-divadelními vystoupeními, ve kterých spolupracovala s taneční formací DANCE 2XS. Zúčastnila se spousty stáží u našich i světových kadeřníků, za zmínku stojí především absolvování akademie Roberta Starého patřícího mezi nejúspěšnější kadeřníky v ČR. Může se pochlubit úspěchy v různých kadeřnických soutěžích, které byly zaměřené převážně na kreativní úpravu účesu a celkovou změnu image. V práci dává důraz na preciznost a osobitost v barvách i střizích, které vymýšlí na míru podle přání a typu klientky/klienta. Může nabídnout profesionalitu, poradenství a v neposlední řadě přátelský přístup, díky kterému se vždy domluvíte na požadovaném účesu.